Milarepa...
 Amnesty...
main site news petitions contact advertising


adszedł czas na zapowiadane flash'owe prezentacje. Nie ma ich jeszcze zbyt wiele i może nawet nie zasługują na miano prezentacji ale wierzcie nam, są jakie są nie dlatego, że nie chciało nam się lub nie mamy talentu (no, tutaj może przesadziłem - akurat w tym temacie to do Was należy ocena) ale dlatego, że jesteśmy ostatnio bardzo zalatani. Sami rozumiecie.

Do obejrzenia prezentacji niezbędny jest plug-in zainstalowany w przegldarce. Jeśli znajdująca się obok animacja flash'owa jest dla Ciebie niedostępna, oznacza to, że musisz koniecznie się w niego zaopatrzyć. Możesz zrobić to teraz! Jak tylko będziesz gotów wróć na stronę.

to mały przykład możliwości programu Flash. Zastosowano tutaj trik z użyciem maski. Dało to ciekawy efekt. Animacja jest płynna i niewiele "waży".


      

Proponujemy zobaczenie jeszcze trzech prezentacji na jakie trafiliśmy w sieci. Oto one:

Students For Free Tibet
The Art of Tibet
Web Matin (Un Dessin Pour Tibet)

ozostałe prezentacje są dostępne po kliknieciu jednej z ikonek. Na szczególną uwagę zasługują prezentacje Zbyszka Stępniewskiego z niesamowitą muzyką, którą stworzył sam Zbyszek.

   flash 01
Pierwsza prezentacja jest autorstwa Zbyszka. Dużo zdjęć, muzyki i szybkich, krótkich ujęć.

   flash 02
To również dzieło Zbyszka. Tym razem poruszamy się po skompilkowanym labiryncie fotografii i dŸwięków. Zbyszek wykorzystał funkcję button'a.

   flash 03
Tym razem to właściwie trik z maską. Pozwoliło to uzyskać ciekawy efekt przestrzeni. Autor: Rafał Akonom.

Uwaga!
Jeśli chcesz, możesz przesłać nam zrobione przez Ciebie animacje. Będziemy je umieszczać na tej stronie. Zapraszamy!

up