Tybet on-line  Tybet on-line
 Tybet on-line
main site news petitions contact advertising

idzicie cudzysłów wokół słowa reklama? Tak, tak rozwiewamy wszelkie wątpliwości . Nie chcemy zarabiać kosztem Tybetu. Reklamę należy traktować u nas w dość specyficzny sposób (zasady obok). Nasza strona jest całkowicie i niezaprzeczalnie nonprofit. Robimy ją bo po prostu chcemy ją robić a jeśli w jakiś sposób promuje ona nasze osoby to jest nam oczywiście bardzo miło. My jednak robimy to przedewszystkim dla naszych przyjaciół z Tybetu i dla własnej radości. To tyle.

Dlaczego warto reklamować się u nas?

Doceniła nas Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Jako jedyny link do polskojezycznej strony traktujacej o Tybecie, umieścili właśnie nasz. Wkrótce też nasza strona znajdzie się na CD magazynu "WWW" (naklad 40-45 tys. egz.)a naszych stronach umieszczamy banery reklamowe o treściach społecznych, politycznych, działalności harytatywnej itp. Mogą zdażyć się od tego odstępstwa jednak zależy nam zachowaniu powagi dla tematu strony. Umieszczamy banery o standardowych wymiarach: 400x50 i 110x65 px.
Nie bierzemy za to żadnych pieniędzy natomiast chętnie wymieniamy się banerami. Na wymianę proponujemy banery o wymiarach: 400x50, 110x65 px. Bardzo ważne jest aby przysyłane do nas banerki nie zajmowały więcej niż 10 kb(!). Zazwyczaj jest dostępnych kilka wersji tego samego banera w różnych rozmiarach. Można go sobie ściągnć ze strony (niżej) lub napisać do nas a my wyślemy dokładnie taki o jaki poprosicie. Jeśli bardzo zależy Wam na umieszczeniu banera - linku kierujaego do Waszej strony z naszej, a nie umiecie zrobić ładnej animacji - my zrobimy ją dla Was! Musicie nas tylko przekonać o słuszności umieszczenia tego banera i podać wszelkie szczegóły + przesłać materiały.
Jeśli nie ma możliwości umieszczenia naszego banera w standardowych rozmiarach (bo np. nie mieści się w tabelce) daj nam znać - zrobimy taki jakiego sobie zażyczysz. Możemy zaoferować miejsce na baner osobom lub instytucjom czy też organizacjom, które w jakiś sposób przyczyniły się do upowszechnienia naszej witryny lub np. zwróciły naszą uwagę swoją dzałalnością na rzecz poszanowania praw człowieka. To chyba wszystko. Teraz obejżyjcie sobie banerki... i reklamujcie naszą stronę!

Nasze banery zamieściło już osiem serwisów internetowych: Biuletyn Niecodzienny, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Kamtzang, Zielone Brygady, Wolny Tybet, Buddyzm - Magazyn Internetowy, Tajniak - magazyn podziemny oraz Afryka od kuchni. Ty możesz być następny!


ostanowiliśmy ryszyć ze skromną ale intensywną kampanią internetową naszego serwisu. Jeśli odniesie ona skutek, Wy też możecie na tym zyskać (jeśli np. Wasz baner znajdzie się na stronie). Uważamy, że warto aby nasza praca została przez kogoś zauważona a może nawet doceniona. W związku z tym zaplanowaliśmy kilka posunięć, które zwiększą odwiedzalność serwisu a przez to pozytywnie wpłyną na zrozumienie problemu Tybetu w dzisiejszym świecie. Oto nasze plany:

- zarejestrowanie strony w popularnych wyszukiwarkach
- zamieszczenie strony w wersji off-line na CD w prasie internetowej i komputerowej
- zamieszczenie reklam i ogłoszeń w prasie
- wymiana banerów
- naklejki i ulotki
- rozsyłanie informacji pocztą elektroniczną i tradycyjną
- listy dyskusyjne
- wysłanie informacji do plebiscytów i konkursów internetowych

Każda pomoc w realizacji tych planów jest mile widziana. O przebiegu kampani będziemy informować na stronie lub w e-zinie.
Aby zamieścić jeden z banerów najwygodniej byłoby skopiować kod i wkleić do swojego dokumentu html wprowadzając zmiany dotyczące źródła. Baner możemy Wam przysłać lub sami możecie go ściągnąć bezpośrednio ze strony, klikając na banerku prawym przyciskiem myszy i wybierając odpowiednią opcję.

<a href="http://www.tybet.pl"><img src="źródło_obrazka.gif" width=400 height=50 border="0" alt="Tybet on-line"></a>

Tybet on-line

Tybet on-line

Tybet on-line

Tybet on-line

Tybet on-line
up