Tintin
 Komiksy cd.
 Beastie Boys
 HIP HOP cd.
 Flash!
 Gry

 Tapety d
 Patterny o
 Wygaszacze w
 Skiny n
 Muzyka l
 Video o
 Fonty a
 Naklejki d

 Uygur.org
main site news petitions contact advertising


iedzieliśmy, że powodowany chęcią zapchania swego trzeszczącego już w szwach dysku twardego, trafisz tu prędzej czy później. I nie będziesz żałował. Zrobimy bowiem wszystko co w naszej mocy abyś został na tej stronie jak najdłużej, zgrał jak najwięcej i w jak najkrótszym czasie. No, tego ostatniego nie jesteśmy w stanie ci obiecać. Zbyt wiele zależy tu od zbyt wielu czynników i pozostaje życzyć sobie tylko aby sieć była dla nas łaskawa i transfer nam sprzyjał. O.K., życzymy przyjemnej zabawy i przepraszamy za ewentualne niedociągnięcia i obsuwy.a Upload możesz przesyłać swoje własne propozycje (gry, tapety, wygaszacze itp.) do strefy Download. Oczywiście powinny być tematycznie z Tybetem związane. Możesz przesłać nam próbki (fragmenty) muzyki w mp3 (do 100 kb) i obrazki (do wygaszaczy, tapet itd.) - również do 100 kb. Zróbcie własne skiny do winampa, ikonki. Nie zapomnijcie dodać informacji jak podpisać wasze propozycje - nazwiskiem, ksywą.
Tapety

Tapety do wrzucenia na pulpit. W rozdzielczościach 800x600 i 1024x768. Poniżej prezentujemy pierwszą tapetę w naszym zbiorku.Patterny

Patterny to małe obrazki które można umieszczać na pulpicie swojego komputera. Po umieszczeniu takiego patternu za pomocą opcji tile (kafelek) tworzy się interesująca mozaika. A więc jest to po prostu inny rodzaj tapety.

Wygaszacze

Wygaszacz dzisiaj tylko jeden i raczej skromny. W miarę naszych możliwości będziemy dorzucać kolejne.

Skiny do Winamp'a

Skiny, czyli skóry to graficzne powłoki na program Winamp - najpopularniejszy odtwarzacz muzyki w formacie MP3 na peceta. Skiny są spakowane zipem. Należy je wrzycić (bez rozpakowywania!) do katalogu Skins w folderze z zainstalowanym odtwarzaczem Winamp.

Muzyka

Już wkrótce znajdą się tutaj fragmenty lub całe utwory muzyczne - oryginalne - tybetańskie lub inspirowane. Chcieliśmy wrzucić coś już teraz ale z powodów technicznych musimy odłożyć to na póżniej. Przepraszamy...

Video

Niestey jak w przypadku muzyki, video też musi zaczekać na swoją kolej. Pierwszym materiałem jaki zamieścimy będzie prawdopodobnie migawka z Dni Tybetu jakie odbyły się w '98 w CSW w Warszawie. Byliśmy tam z naszą amatorską kamerą i może uda się coś interesującego z tego sklecić.

Fonty

Dostepne są teraz 4 fonty i program "tibetan keyboard", ułatwiający poprawne pisanie w niesprzyjających językowo systemach.

LTibetan
Samw
Tibetan Modern
Ü-chan

Tibetan keyboard

Naklejki

Link prowadzi do spakowanego zipem szablonu z dziewięcioma czarno-białymi naklejkami. Wzór z jednej z nich znajduje się poniżej. Można je wydrukować na domowej drukarce na papierze samoprzylepnym. Jest to obraz w formacie JPG w rozdzielczości 150 dpi.

Naklejkiup