Tintin
 Komiksy cd.
 Beastie Boys
 HIP HOP cd.
 Flash!
 Gry
 Tapety
 Patterny
 Wygaszacze
 Skiny
 Muzyka
 Video
 Fonty
 Naklejki

 Milarepa...
main site news petitions contact advertising

odatki to miejsce gdzie umieszczamy wszelkie materiały, które nie pasują charakterem do podstron dostępnych ze strony głównej i menu. Jest to strefa skąd można ściągnąć masę różności takich jak wygaszacze, tapety, ikonki, skóry do winampa. Można zagrać tu w prostą grę i obejrzeć prezentacje Flash. Dostępne są filmy i muzyka w standardowych internetowych formatach realaudio, mpeg i mp3. Jak widzicie to bardzo rozrywkowa część naszej witryny. Jednak to jeszcze nie wszystko. Może najważniejsze są na tej stronie ciekawostki czyli co, kto, gdzie i kiedy dla Tybetu lub o Tybecie zrobił. Życzymy miłej podróży po dodatkach...


trefa download otwiera swoje podwoje. Na początek proponujemy trochę dźwięków i film. Mamy też w swojej kolekcji tapety na pulpit, ikonki i wygaszacze. Już niedługo pojawią się skiny do winampa i inne ciekawe dodatki. Największym hitem jest jednak kolekcja tybetańskich fontów i program pomocny w ich prawidłowym i wygodnym wykorzystaniu. I jeszcze jedno. Wszystko zostało zapisane i spakowane w popularnych programach kompresujących "Winzip" i "Winrar". Pliki muzyczne i video zapisaliśmy w MP3 lub Realaudio/Realvideo. Programy obsługujące te wszystkie formaty możecie ściągnąć za darmo ze stron do których prowadzą te ikonki:

winrar  winzip  realplayer  winampBeastie Boys w swojej, długiej już działalności w świecie show biznesu przeszli ewolucję z rozwydżonych dzieciaków do poważnych muzyków o niepodważalnej reputacji. Zaangażowali się również w działalność na rzecz Tybetu. Są organizatorami koncertu Tibetan Freedom, który był ogromnym wydażeniem muzycznym. Zagrało na nim mnóstwo wykonawców, głównie hiphopowych i rockowych jak również zaproszony zespół tybetańskich mnichów. Wszyscy wykonawcy wypowiadali się bardzo przychylnie o całej ideii koncertu. Chłopcy założyli też fundację Milarepafund...


Co prawda ta działka jest najskromniejsza ale mamy zamiar ją stopniowo z czasem powiększać. Teraz zapraszamy do zabawy w puzzle.


Technologia Flash zdobywa coraz większe rzesze sympatyków. Nie pozostajemy w tyle i serwujemy naszym gościom przygotowane przez nas prezentacje. Do ich obejrzenia niezbędny jest plug-in zainstalowany w przeglądarce. Jeśli nie widzisz znajdującej się obok animowanej flash'owej ikonki, oznacza to, że musisz koniecznie się w niego zaopatrzyć. Możesz zrobić to teraz! Jak tylko będziesz gotów wchodź na stronę.Tintina niektórzy mieli już szansę poznać. Dotychczas ukazał się w Polsce (niestety) tylko jeden album "Krab o złotych szczybcach". Od niedawna można również oglądać animowaną wersję wydanych wcześniej książeczek autorstwa niekwestionowanego mistrza gatunku Hergé. Przedmiotem naszej rozprawki będzie album i film animowany zrobiony na jego podstawie pt. "Tintin w Tybecie" czyli wyprawa sympatycznego dziennikarza w surowe, mroźne rejony Tybetu.
up